Thursday , May 23 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të mërkurën, me 10 tetor, pa energji elektrike do të jenë:

  • në periudhën prej orës 08:30 deri në 14:30: Gjerana, një pjesë e vendbanimit kah Suliqët dhe apartamentet Pasha,
  • në periudhën prej orës 08 deri në 12: Shtoji poshtë tek hoteli Imperial
  • në periudhën prej orës 09 deri në 13: Krytha, një pjesë e vendbanimit tek rrethrrotullimi,
  • në periudhën prej orës 09 deri në 14: Shtoji poshtë, vendbanimi Qiroviq

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top