Thursday , June 20 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E KOMUNËS SË ULQINIT

 

cedisNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të mërkurën, me 18 Prill, pa energji elektrike do të jenë:

– në periudhën prej orës 08:00 deri në 18:30: Kollomza, Pistulli, Zogajt, Krruçi, vendbanimi kah rakita, mbi magjistrale dhe tek ura,

– në periudhën prej orës 08:15 deri në 14:45: Katërkolla

Sahatet e ri elektronik do të instalohen në këto lokalitete:

16.04. – 18.04.

– Zogaj I dhe II

– Gaç

– Totoshi

– Bulevardi Gjergj Kastrioti Skenderbeg

– Bulevardi Vëllazërim bashkim

 

18.04. – 19.04.

– Darza

– Qyrkaj

– Bulevardi Marshall Tito

 

19.04. – 20.04.

– Bratica poshtë dhe naltë

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top