Wednesday , June 3 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E ZONËS SË ANËS SË MALIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan Portalin Ul-info se të mërkuren, me 9 tetor, pa energji elektrike në periudhën prej orës 08 deri në 17 do të jenë: Shasi, Selita, Sukubina, Gjonzat, Amulli, Fraskanjeli, Dragina, Shtodri, Lisna Borë, Kravari Poshtë dhe Lartë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top