Wednesday , November 21 2018
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E SHTOJIT

 

CEDIS logoNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të mërkurën, me 15 nëntor, për shkak të punimeve të planifikuara, pa rrymë elektrike në periudhën prej orës 08:00 deri në 14:00, do të jetë një pjesë e Shtojit, tek autokampi “Tomi” kah Plazhi i madh.

Siç thuhet, punimet e përmendura kryhen me qëllim të furnizimit më cilësor dhe më të sigurt me energji elektrike. Në rast të kushteve të këqija meteorologjike punimet do të shtyhen.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top