Wednesday , June 3 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info kanë njoftuar se të mërkurën, me 11 shtator, pa energji elektrike, në periudhën prej 08 deri në 14:30, do të jenë: Gjonzat, Sukubina, Kravari, Shtegvasha dhe Dragina.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top