Sunday , August 18 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA ENERGJI ELEKTRIKE NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të premten, me 1 shkurt, pa energji elektrike në periudhën prej orës 08 deri në 15, do të jetë Shtegvasha poshtë dhe qendra e Shtojit.

Shtohet se sahatet e ri elektrik do të vendosen në këto lokalitete:

– Vendbanimi i Beogradit

– Shtoji poshtë

– Shasi – Katërkolla.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top