Tuesday , October 20 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA ENERGJI ELEKTRIKE NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul – info se të premten, me 5 qershor, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 07:30 deri në 18: Krytha, pompa në Këllezën, Këllezna Poshtë dhe Lartë, si dhe Kosiqi Poshtë dhe Lartë.

– në periudhën prej orës 08 deri në 15 – një pjesë e Gjeranave kah rruga e Turizmit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top