Tuesday , June 2 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA ENERGJI ELEKTRIKE NJË PJESË E SHTOJIT

 

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të premten, me 17 maj, pa energji elektrike, në periudhën prej orës 08 deri në 14, do të jetë Shtoji Poshtë dhe një pjesë e vendbanimit tek ish restoranti “Monako”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top