Friday , August 23 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA ENERGJI ELEKTRIKE NJË PJESË E ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info deklaruan se të premten, me 7 dhjetor, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 10 deri në 11: Stancioni i Autobusëve me rrethinë, rruga tek NLB Banka kah Rana dhe Rana.

– në periudhën prej orës 08 deri në 10: Totoshi, Meraja, Mëhalla e Re, Sh.f. “Marshall Tito”, Gjimnazi dhe Ndërtesat e Igmanit.

– në periudhën prej orës 11 deri në 14: Meterizi, Kalaja dhe Limani.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top