Thursday , June 20 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA RRYMË BRATICA DHE BOJKU

CEDIS logoNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info thanë se të enjten, me 19 Prill, pa energji elektrike do të jenë:

  • Në periudhën prej orës 9 deri në 14:45 – Bojku
  • Në periudhën prej 8 deri në 18:30 – Braticë poshtë dhe lartë

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top