Friday , July 30 2021
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA RRYMË NJË PJESË E ANËS SË MALIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërdarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info kanë njoftuar se të premten, me 16 gusht, në periudhën prej orës 08 deri në 15, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet: Shtegvash, Kravari Poshtë dhe Lartë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top