Thursday , June 20 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) deklaruan për Portalin Ul-info se të premten, me 22 qershor, pa energji elektrike, në periudhën prej orës 07:30 deri në 15, do të jenë ndërtesat e Igmanit dhe një pjesë e vendbanimit pranë objektit “Venus”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top