Thursday , March 21 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

 

CEDIS logo

Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të premten, me 19 tetor, pa energji elektrike në periudhën prej orës 08 deri në 14:45 do të jenë këto vendbanime: Gjonza, Dragina, Sukubina, Shtegvashë, Kravari naltë dhe poshtë, vendbanimi Kodra tek shtëpizat dhe një pjesë e vendbanimit Mëhalla e Re pas Foshnjores “Solidarnost”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top