Wednesday , January 22 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të premten, me 28 dhjetor, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 08 deri në 13: Krythë, Ura e Mrrkotit, Leskoc, Fusha e Mrrkotit, Dabeziqët, Kalimani dhe Megjureçi.

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: Gaçi, gurorja “Gaç”, Mali i Brisë Lartë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top