Tuesday , January 21 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndajres (CEDIS) për Portalin Ul-info kanë njoftuar se të premten, me 25 janar, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

  • në periudhën prej orës 08 deri në 14: Qyrkaj, një pjesë e Shtojit, si dhe vendbanimet Kuzman dhe Paratuk.
  • në periudhën prej orës 08 deri në 12:45: Këllezna lartë,
  • në periudhën prej orës 08 deri në 14:45 : një pjesë e vendbanimit Kodra përball Medresesë,
  • në periudhën prej orës 08 deri në 15: Rashtisha poshtë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top