Thursday , July 16 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të premtën, me 26 qershor, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

  • në periudhën prej orës 07:30 deri në 18: Kalaja, Bratica Neltë, Bratica Poshtë dhe Krytha e Ulqinit,
  • në periudhën prej orës 08 deri në 15: Gjiri i Krruçit, Gjerana 1, rruga Spasoja Ivanoviq tek Kuqeviqët dhe Kravari Naltë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top