Tuesday , June 22 2021
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDISNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të premten, me 17 korrik, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

  • në periudhën prej orës 08:00 deri në 12:00: Krytha e Ulqinit
  • në periudhën prej orës 08:00 deri në 15:00: Ada e Bunës, një pjesë e vendbanimit në Adë – nga ura deri në grykë
  • në periudhën prej orës 08:00 deri në 12:00: Shtoji Poshtë, tek hoteli Imperial
  • në periudhën prej orës 07:30 deri në 15:00: Kravari Poshtë, Kravari Lartë dhe Shtegvashë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top