Thursday , October 22 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të premten, me 24 shtator, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 08 deri në 12: Shtoji Poshtë dhe Lartë, Ada e Bunës,

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:30: Shtoji Poshtë – Rruga e Cetinës me rrethinë

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: Kollomza Poshtë dhe Shtoji Poshtë, nga autokampi “Tomi” deri tek hoteli “Imperial”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top