Thursday , June 20 2019
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

Struja, RrymaNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të premten, me 18 Maj, pa energji elektrike, në periudhën prej orës 08 deri në 18, do të jenë Pistulla, Gaçi dhe vendbanimi tek furra e bukës në Kodra.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top