Wednesday , February 19 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT DHE OSTROSI

CEDIS logoNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan Portalin Ul-info se të premten, me 12 tetor, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej orës 09 deri në 13 – Zenelajt, Milla Lartë dhe Poshtë, Kosiqi dhe Bojku

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:45 – një pjesë e vendbanimit Mëhalla e Re pas Foshnjores “Solidariteti”

– në periudhën prej orës 13 deri në 14:30 – Katërkolla dhe Ostrosi

– në periudhën prej orës 8 deri në 14: Një pjesë e vendbanimit Gjerana në rrethinën e Kazablankës.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top