Wednesday , April 8 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan Portalin Ul-inof se të premten, me 18 tetor, në periudhën prej orës 08 deri në 17, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet: Shas, Selitë, Sukubinë, Gjonza, Amull, Fraskanjel, Draginë, Shtodër, Lisën Bore, Kravari Poshtë dhe Lartë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top