Thursday , July 16 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të premten, me 29 maj, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

– në periudhën prej orës 07:30 deri në 18: Furra e bukës në Krythë, Pompat në Kllezën, Kllezna lartë, Kllezna poshtë,

– në periudhën prej orës 08:00 deri në 11:00: Kalimani

– në periudhën prej orës 10:00 deri në 13:00: Ulqini – Kalaja

– në periudhën prej orës 08:00 deri në 15:00: Mali i Brisë Lartë dhe Poshtë, Zogajt, Darza, Shën Gjergji, Sytjeli, Qyrkajt, Kodra e Dakajve, gurorja në Gaç dhe Reçi.

– në periudhën prej orës 08 deri në 15: vendbanimi në afërsi të Qendrës për Kulturë dhe Ndërtesës së Policisë dhe një pjesë e bulevardit prej tek Erste Banka deri tek restoranti Alfa.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top