Saturday , July 4 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË MËRKURËN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të mërkurën, me 16 tetor, pa energji elektrike, në periudhën prej orës 08 deri në 17, do të jenë vendbanimet: Shasi, Selita, Sukubina, Gjonzat, Amulli, Fraskanjeli, Dragina, Shtodri, Lisën Bore, Kravari Poshtë dhe Lartë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top