Wednesday , February 19 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTËN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E ULQINIT DHE KRAJËS

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të premtën, me 11 tetor, pa energji elektrike, në periudhën prej orës 08 deri në 17, do të jenë vendbanimet: Shasi, Selita, Sukubina, Gjonzat, Fraskanjeli, Dragina, Shtodri, Lisën Bore, Kravari Poshtë dhe Lartë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top