Sunday , July 5 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA RRYMË NJË PJESË E ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të premten, me 30 gusht, në periudhën prej orës 08 deri në 14:30, pa energji elektrike do të jetë hoteli “Albatros” dhe vendbanimi mbi të.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top