Sunday , July 5 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA RRYMË NJË PJESË E ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info u njoftua se të enjten, me 5 shtator, në periudhën prej orës 08 deri në 14, pa energji elektrike do të jenë: Gjonzat, Sukubina, Kravari, Shtegvasha dhe Dragina.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top