Sunday , July 12 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA RRYMË PJESË TË QYTETIT DHE ANA MALIT

CEDIS logoPër shkak të punimeve të planifikuara largpërçuesin 35 KV Kodra – Katërkollë, të premten me 7 prill në periudhën prej orës 13:45 deri në ora 14:00, pa furnizim me energji elektrike do të mbes e tërë zona e Katërkollës dhe Ostrosit me fshatra përreth, njoftohet për Portalin Ul-info nga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS).

Po ashtu, për shkak të punimeve të planifikuara në nënstacionin Meteriz 1, të premten, në periudhën prej orës 8:45 deri në 14:30, pa furnizim me energji elektrike do të mbesë një pjesë e Meterizit, Kalaja dhe Limani.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top