Saturday , August 15 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË SHTUNËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan Portalin Ul-info se të shtunën, me 7 dhjetor, në periudhën prej orës 07:30 deri në 16:30, pa rrymë elektrike do të jenë vendbanimet: Kravari Poshtë, Kravari Lartë dhe Shtegvasha.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top