Wednesday , February 26 2020
Lajmi i fundit

CEDIS: TË PREMTEN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E ZONËS SË ANËS SË MALIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të premten, me 20 shtator, pa energji elektrike, në periudhën prej orës 08 deri në 17, do të jenë: Gjonzat, Sukubina, Kravari Poshtë dhe Lartë, Shtegvasha dhe Dragina.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top