Wednesday , January 20 2021
Lajmi i fundit

Çështja K1: “REKREATURSI” MORRI 6,4 MILION EURO DHE HUMBI PA GJURMË

One comment

  1. tash po i qani punet se me perpara skeni pas koh nga neglizhenca e juaj qe nuk ka skaj, se gjygjin esht dashur per te vazhduar deri ne “gjykaten kryesore dhe te fundit – strasburg“ ejo neper gjykata te ketij shteti korruptues, por do shohim se si do punoj shteti ame (kosova) me kto pune !!!

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top