Friday , May 25 2018
Lajmi i fundit

Cungu i përgjigjet Dr. Jakupit: TË GJITHA I NDËRTOVA LEGALISHT

Nazif CunguKryetari i Komunës së Ulqinit Nazif Cungu ka hedhur poshtë akuzat e liderit të Partisë qendrore shqiptare për integrime Dr. Isat Jakupit që është ndërtues ilegale duke thënë se akuzat nuk e habisin duke marrë parasysh prej kujt vijnë.

„Të gjitha që i bleva dhe ndërtave është legale dhe e ligjshme. Mund të ju nap komplet dokumentacionin“, tha Cungu për „Dan“.

Ai theksoi se deponën e punës të cilin e bleu nga kompania „Otrantkomerc“ i ka të gjitha lejet për ndërtim dhe lejen e ndërtimit, si dhe shtoi që blerja është kryer në ankand.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top