Monday , February 17 2020
Lajmi i fundit

CZIP: HIQEN SHTATË PRITA TË GJUETARËVE TË SHTUNËN NË KRIPORE

CZIPNga Qendra për Mbrojtjen dhe Hulumtimin e Shpendëve (CZIP) njoftuan se të shtunën kishin aksionin e suksesshëm në Kripore.

Siç thuhet, në bashkëpunim me shërbim e mbrojtjes, në këtë hapësirë u hoqën shtatë prita të gjuetisë.

Shtohet se një ditë më herët në Kripore u grumbulluan 263 gërvoja.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top