Monday , May 21 2018
Lajmi i fundit

“Dan”: KOALICIONI NË ULQIN PO SHEMBET, ZGJEDHJET NË VJESHTË

Dnevne novine DANZgjedhjet lokale në Ulqin do të organizohen nga mesi i nëntorit të këtij viti, shkruan “Dan”.

Atëherë, siç thuhet, do të mbahen zgjedhjet e parakohshme, sepse për shkak të animozitetit gjithnjë e më të madh në mes të partive nacionale shqiptare do të shkrutohet mandati në parlamentin e Ulqinit.

“Vendimi për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme është harmonizuar në mes të partive shqiptare dhe udhëheqësisë së PDS-së”, shton kjo gazetë.

One comment

  1. Kryeni ndonji plan para afatit, jo zgjedhje per cdo vit. Zgjedhejt e shpeshta nuk jan zgjidhje e problemeve, por prollongim.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top