Thursday , March 21 2019
Lajmi i fundit

Derbi për klubet e Ulqinit: SONTE BASKETBOLLISTËT, NESËR FUTBOLLISTËT

Ulcinj - SutjeskaKëtë fundjavë klubet sportive nga Ulqini në basketboll dhe futboll luajnë ndeshjet derbi.

Sonte, me fillim në ora 18, KK “Ulqin” në fushë të vet në xhiron e 3 të Ligës së Parë Erste në Basketboll takohet me skuadrën “Sutjeska” nga Nikshiqi.

Të dielën, futbollistët e “Otrant Olimpikut” në Kotorr luajnë ndeshjen me të parën në tabelën e Ligës së Dytë të Malit të Zi në futboll, skuadrën “Bokel”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top