Thursday , June 4 2020
Lajmi i fundit

Ditë të vështira për “Otrant Olimpikun”: HUMBJE EDHE NË “DERBIN” E FUNDIT TË TABELËS

Otrant Olimpik“Otrant Olimpik” të dielën, në xhiron e 9 të Ligës së Dytë Malazeze në futboll, luajti si nikoqir në stadiumin e “Deçiqit” në Tuz dhe pësoi humbjen e pestë, me rezultatin 0:1.

Disfata u pësua në “derbin” e fundit të tabelës, kundër skuadrës së Llovqenit, për të cilën kjo ishte fitorja e pare në këtë sezon.

Në xhiron e ardhshme, e cila luhet të dielën, me 29 shtator, “Otrant Olimpik” do të mirëpresë skuadrën Drezga nga Piperi.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top