Wednesday , December 11 2019
Lajmi i fundit

Dolcinium: KËTË FUNDJAVË FESTOJNË DITËLINDJEN E 11

DolcDolcinium Kite Surf Club feston këtë fundjavë ditëlindjen e 11.

Me këtë rast do të mbahen tre evenimente në plazh – të premten, të shtunën dhe të dielën, me fillim në ora 15 dhe do të zgjasë deri në ora 03:00 pas mesnatës. Hyrja në të tre evenimentet do të jetë falas.

Headliner-at e festës treditore do të jenë Nickodemus dhe Kiko Navarro, e përveç këtyre dyve për atmosferë do të kujdesen edhe Mr Cool, Vlado Markoviq, Stefan Popoviq dhe rezidentët Millok dhe Hektor.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top