Tuesday , August 4 2020
Lajmi i fundit

Donacion për shkollën: VENDOSET GARDHI PREJ HEKURIT TË PUNUAR NË MURET RRETHUESE

Bosko Strugar, Boshko StrugarOborri i Shkollës Fillore „Boshko Strugar“ prej të martën është më i rregulluar dhe më i sigurt për nxënësit.

Kompania „Elegant“, e pronarit Safet Beci, vendosi gardhin prej hekurit të punuar përgjat muret rrethuese.

Vlera e këtij donacioni në institucionin më të vjetër edukues – arsimor në Ulqin është rreth katër mijë euro.

One comment

  1. Te hekurit të farkuar.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top