Wednesday , April 8 2020
Lajmi i fundit

Dr Jakupi: PERKRAHJE Albin KURTIT dhe Levizjes “VETËVENDOSJE“

 

Isat JakupiTë dashur qytetar te Republikes se Kosoves!

Jemi ne prag të zgjedhjeve parlamentare ku edhe ne po e ndjekim fushaten me interes të posaçem, gjë qe na ben te ndjehemi krenar me punen tuaj dhe fushaten korrekte.

Levizja VETËVENDOSJE prej themelimit ka treguar stabilitet dhe mbajtese e fjales. Andej,PQSHI perkrahe ndryshimin ne Kosove sepse besoi qe ai ndryshim na sjelle të mira edhe tek ne Shqiptaret nen Malin e Zi. Besoj ne fitoren tuaj, per te ardhmen me te mire te te rinjeve. Shpresoj qe ne zgjedhjet e 6 tetorit do te fitoi fjala e premtuar, besa e shqiptarit e burrnia e trimit.

Me shprese ne fitore ju urojme suksese!

Me respekt,

Dr Isat JAKUPI, kryetar i PQSHI

One comment

  1. Mas mar njeri, mas ja nal rryskun e tyne me kta fjal.
    Mas ja perzij lamshin edhe bacave tesh- ken da qi e ke perkrah ti, ja ke thy kraht. Me ken da qi je ba ti bashk, copat e gimat ja kajn mledh mas zgjedhjeve.
    Tesh si sje ma dhaner Kosove, donke me ja ba haos politiken e tyne, sta kajn ata fajin.
    Leni rahat bacat, ti regullojn ata punt e veta e sa per perkrahje, munesh mi vu shallin e vetqeverisjes edhe me i shiku n tv edhe mu gzu per gjithsecilen vot kur ta fitojn, si me shiku lonj fudballit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top