Thursday , March 21 2019
Lajmi i fundit

Drejtoria tatimore: “KARVANI TATIMORE” NË PRILL NË ULQIN

InspekcijaNga Drejtoria tatimore u njoftua se këtë pranverë do të organizohet fushata “Karvani tatimor”.

Fushata që ka për qëllim nxitjen e taksapaguesve që të respektojnë vullnetarisht dispozitat, organizohet në bashkëpunim me Unionin e punëdhënësve dhe Dhomën e tregëtisë së Malit të Zi.

Thuhet se “Karvani tatimor” në Ulqin do të mbahet me 19 prill.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top