Monday , July 13 2020
Lajmi i fundit

DW Video: Trashëgimia e rrezikuar kulturore e Shqipërisë

0,,16616074_404,00Në Shqipëri trashëgimia kulturore po bie pre e vjedhjeve dhe shkatërrimeve. Ekspertët kërkojnë ndërhyrjen e shtetit.

Për të shikuar videon KLIKO KËTU

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top