Tuesday , December 11 2018
Lajmi i fundit

E.Nimanbegu: KOLEKSIONI I RI NGA DASHURIA PËR ULQININ

Edita (1)Koleksioni i ri për sezonin pranverë-verë i stilistes nga Ulqini Edita Nimanbegu u prezantua mbrëmë në Podgoricë, në kompleksin “The Capital Plaza”.

Ajo në “Plantazhe Fashion Week Montenegro XXII”, si dhe në koleksionet e mëparshme, theksi e vendosi në fustanet solemne me detajet përcjellëse.

“Modelet janë të bujshme. Kësaj herë dominon ngjyra e bardhë dhe e zeza, e pashmangshme për mua, e të gjitha këto në kombinim me detajet e argjendta”, tha Nimanbegu duke shtuar se “ky koleksion është i veçantë, sepse është bërë me shumë dashuri ndaj qytetit tim Ulqinit”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top