Wednesday , September 23 2020
Lajmi i fundit

Eagles group: SHITJA E BANESAVE NË LOKACIONET PRESTIGJIOZE NË ULQIN

Eagle 4Kompania nga Ulqinit “Eagle’s Investments Group” publikoi shitjen e banesave në lokacionet shumë atraktive në këtë qytet.

Siç theksohet, bëhet fjalë për banesa shumë cilësore (me sipërfaqe 24, 37,5, 44,2, 53,5, 55,1 i 76,4 metër katror), e të cilët janë ndërtuar sipas standarteve të larta dhe moderne.

Çdo banesë ka vendin e parkimit të siguruar dhe mundësinë e shfrytëzimit të pishinës në kuadër të kompleksit.

Më shumë informata mund të merrni në www.eaglesplaza.com ose në numrat e telefonit 069 737 000, 069 330 501 dhe 069 854 946, si dhe në faqen e FB të kësaj kompani: https://www.facebook.com/pg/eagles.investments.group/posts/.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top