Thursday , May 24 2018
Lajmi i fundit

Edhe artistët në aksion: “TË NDIHMOJMË ADNANIN DHE MERSIHEN”

Të dielën, me fillim në ora 21, artistët muzikor nga Ulqini, në bashkëpunim me “Riva Caffe” dhe miqtë e tyre, do të mbajnë koncert humanitar “Të ndihmojmë Adnanin dhe Mersihen”.

Vëllai dhe motra, Adnan dhe Mersiha Resulbegoviq, bashkëqytetarët tonë nga lindja vuajnë nga paraliza cerebrale dhe tentojnë të grumbullojnë mjetet për vazhdimin e shërimit jashtë shtetit.

Ideuesit e këtij aksion të artistëve të Ulqinit janë Enkela Bisha dhe Imi Nimanbegu.Riva (1)

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top