Thursday , October 18 2018
Lajmi i fundit

Edhe Ulqini “Në ritmet e Europës”: TË PËRKRAHIM PËRFAQËSUESET TONA

Ulcinj (1)Ulqinaket Eliza Markiq, Manushaqe Behrami, Irina Çobiq, Sandra Marnikoviq, Erina Rexha, Anastasija Glaviçiq, Leudrita Mustafa dhe Tamara Zhivkoviq do të prezantojnë të shtunën, me 29 prill, qytetin e vet dhe Turqinë në finalen e garës “Mali i Zi në ritmet e Europës”.

Nënkryetarja e Komunës Hadixha Gjoni ka apeluar që me dërgimin e mesazheve në numrin 14941 dhe duke votuar numrin 12, të përkrahen Ulqinaket e reja.

Ky manifestim do të mbahet në Qendrën sportive “Verde” në Podgoricë, me fillim në ora 17:00.

Radio – televizioni i Malit të Zi drejtpërdrejtë do ta transmetojë tërë evenimentin.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top