Thursday , October 18 2018
Lajmi i fundit

EEMZ: PIKA E PAGESËS DO TË PUNOJË EDHE TË SHTUNËN

Rryma elektrike, StrujaTë gjithë pikat informuese – paguese të njësive lokale të Furnizimit të Elektroekonomisë së Malit të Zi do të punojnë me orar të zgjatur të shtunën, me 29 prill, nga ora 8 deri në 16. Pikat në njësitë lokale nuk do të punojnë me 1 dhe 2 maj.

Në numrin falas 19100, konsumatorët gjatë festave do të kenë në dispozicion automatet folës.

Në ditët e festave nuk janë paraparë ndërprerjet e planifikuara të energjisë elektrike, ndërsa në rast të rrethanave të jashtëzakonshme do të angazhohen skuadrat shtesë. Ndërprerjet eventuale të furnizimit dhe prishjet në rrjetin shpërndarës, gjatë festave, qytetarët mund t’i lajmërojnë në numrat kujdestar të telefonit:

Ulqin 030 412 112

067 220 646

00-24h
Katërkollë (pas orës 16h në Ulqin) 030 459 236 08-16h

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top