Saturday , June 6 2020
Lajmi i fundit

EEMZ: TË ENJTEN GJATË DITËS PA RRYMË SHTOJI

Energjia elektrike, rryma, Elektricna energjija, StrujaPër shkak të punimeve në nënstacionin “Bregvija”, të enjten me 4 gusht, në periudhën prej 8,30 deri në 15,30, pa furnizim me energji elektrike do të jetë vendbanimi Bregvija, qendra e Shtojit dhe një pjesë e vendbanimit Femiqi, njoftohet nga Elektroekonomia e Malit të Zi për Portalin Ul-info.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top