Wednesday , May 22 2019
Lajmi i fundit

EEMZ: TË MARTËN NJË PJESË E GJERANAVE PA RRYMË

Energjia elektrike, rryma, Elektricna energjija, StrujaPër shkak të punimeve të planifikuara në nënstacionin TS 10/0,4 Kv “Gjerana 2”, në periudhën prej orës 09 deri në 14, pa furnizim me energji elektrike, të martën, më 30 gusht, do të jetë rruga D1, mbrapa Shtëpisë së shëndetit, dhe vendbanimi Gjerana prej dhe rreth auto-servisit “Meto”, njoftohet për Portalin Ul-info nga Sistemi elektro – shpërndarës malazez.
Siç shtohet, punimet e përmendura do të kryhen me qëllim furnizimin më cilësor dhe më të sigurt me energji elektrike.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top