Wednesday , September 30 2020
Lajmi i fundit

Federali prapë dominues: FITORE E LEHTË NDAJ ORJENIT

cb1447758d1e91c3bcdb06d641cb5254Futbollistët e Federalit fituan të dielën, në xhiron e 11 të Regjionit jugor të futbollit, para tifozëve të vet, me rezultatin 2:0, skuadrën e Orjenit.

Golat për vendasit i shënuan Gurzakoviq dhe Alibegu.

Federal udhëheq bindshëm në tabelën e “beton ligës” me 27 pikë, gjegjësisht me nëntë fitore. Në dy xhiro skuadra jonë ishte e lirë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top