Monday , May 25 2020
Lajmi i fundit

Federalli: FITORJA E TRETË ME RRADH (VIDEO)

1291505_10201175046876913_533713323_nKlubi futbollistik nga Ulqini “Federall” të dielen para tifozëve të vet arriti edhe një fitore. Me rezultatin 4:0 lehtë është mundur skuadra e “Sllogës” nga Tivari.

Gollashënuesit për vendasit ishin Mollabeqiri, Alloviq, Ramoviq dhe Peraziq.

Mbas tre xhirove “Federal” bindshëm udhëheq në renditjen e Regjionit jugor të Futbollit me 9 pikë të fituara.

Video: Ammar Tivari

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top