Thursday , December 3 2020
Lajmi i fundit

Federata e Tenisit: SKENDER KATANA KAMPION I SHTETIT DHE BINDSHËM I PARI NË LISTË

Katana (2)Ulqinaku i ri Skender Katana bindshëm udhëheq rang listën e Federatës Malazeze të Tenisit në kategorinë e djemve/vajzave deri në moshën 12 vjeçare.

Ky anëtar i Klubit të Tenisit „Belvi“ ka 1.260 pikë ose 300 pikë më shumë se i dyti në listë.

Katana fundjavën e kaluar e fitoi vendin e parë në Kampionatin Shtetëror në kategorinë deri në moshën 12 vjeçare.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top